היי טק

Bullet מ.א.ן ביצע תהליכי יישום מקיפים של ייעוץ ארגוני ואסטרטגי לצד הטמעת מערכות ניהול איכות במגוון תעשיות הי-טק. אנו דוגלים במתן תהליכים מקיפים המהווים פתרון משולב כולל. דוגמא לתהליך פתרון כולל שכזה הינו הפרויקט בחברת אל-אופ במסגרתו הובילה החברה תהליך מקיף של הקמת מערכת ניהול איכות בחברה, אשר כללה הכנת החברה להסמכה בתקן לניהול איכות 9000 ISO, בתקנים לניהול בטיחות 18000 ISO וכן בתקן לניהול סביבתי 14000 ISO . על רקע מאפייני הפתוח הספציפיים של אל-אופ הוכנה החברה גם להסמכה בתקן הייחודי לניהול איכות בפתוח ויצור מערכות תעופה 9000 AS. מכון אופק ביצע הדרכות מקיפות להטמעת איכות בקרב עובדי החברה ובצעה מערכת ענפה של מבדקים תקופתיים לבקרת העבודה על פי הדרישות.

Bullet מ.א.ן הוביל במשך כ-3 שנים תהליך פתוח התרבות הארגונית בחברת Tower Semiconductors בע"מ עם הפעלת FAB-2, החברה הובילה הטמעה של עקרונות בקרה בתהליכי הפתוח והנחתה עשרות צוותים בגישת PMA ובבצוע תחקירים. במסגרת הייעוץ הארגוני – הנדסי בוצע תהליך פיתוח של אתר ניהול ידע פנים ארגוני כמרכז מידע וכבקרה על תהליכי שפור איכות והתייעלות.

Bullet מ.א.ן ביצע תהליך של פתוח מרכיבי תרבות איכות בחברת Nice, וכן הכין את החברה להסמכתה בתקני ניהול איכות, ניהול סביבה והערכות להטמעת דרישות weee & RoHs

Bullet מכון אופק מנהל את מערכת האיכות של קבוצת אלול טכנולוגיות בע"מ, של סיפן, של טלדור וכן של חברת TMS לפתרונות תנועה מתקדמים

Bullet פרויקטים הנדסיים
החברה ביצעה פרויקטים הנדסיים הכוללים ניתוח תהליכי עבודה בקווי יצור, שפור, ארגון ושיטות, יעוץ ארגוני בתעשיות הי-טק, ברשות לפתוח אמצעי לחימה – רפא"ל, בתעשיה האוירית, באלת"א, בסלקום ועוד.


מבין לקוחותינו

בואו נתחיל!

  • מכון אופק לניהול ומחקר בעמ
  • סוקולוב 81, רמת השרון 47238
  • טלפון:03-5408406
  • פקס: 03-5496007
  • כתובת מייל:ofek@ofek-institute.co.il